Skip to main content

Beste Caesarianen,

Traditioneel vindt in december de Kerst-Inn plaats binnen onze vereniging. Vanwege een combinatie van de geldende corona-maatregelen en alle feestdagen die dit jaar in het weekend vallen, zagen wij helaas al onvoldoende mogelijkheden om deze traditie nog in december vorm te kunnen geven. Als alternatief is daarom nog geopperd dit seizoen een Nieuwjaars-Inn te organiseren op zondag 2 januari 2022. Na de persconferentie van 14 december en de verlening van de lockdown-maatregelen, is echter duidelijk geworden dat het organiseren van een gezellig samenzijn in onze kantine voorlopig niet mogelijk is. Deze activiteit komt daarmee voor dit seizoen dan ook definitief te vervallen. Wij hopen dat we deze traditie volgend seizoen weer kunnen voortzetten zoals we dat gewend zijn.

Met sportieve groet,
Het AI-bestuur

Laat een reactie achter