Dhr. Wil de Rooy gehuldigd als jubilaris (60 jaar lid) !
14 juni jl. huldigden wij, tijdens onze jaarlijkse vrijwilligersmiddag, de jubilarissen van onze vereniging. Ieder jaar is het weer een hoogtepunt om de mensen die onze vereniging een warm hart toedragen en zich belangeloos inzetten in het zonnetje te zetten. Het is niet alleen een hoogtepunt voor de vereniging, maar zeer zeker voor de mensen die als jubilaris gedecoreerd worden. Op die zaterdag in juni ontbrak echter 1 specifieke jubilaris voor zijn speciale moment, namelijk dhr. Wil de Rooy. Dat dit geen vrijwillige keuze was moge, zoals velen van jullie weten, duidelijk zijn. Gisteren, zaterdag 23 augustus, bracht ons dagelijks bestuur, een bezoek aan Wil in ‘Bunderhof’ waar hij in deze fase van zijn revalidatieproces nog verblijft. Tijdens dit bezoek werd Dhr. Wil de Rooy alsnog gehuldigd voor zijn 60-jarig lidmaatschap.

Dhr. Wil de Rooy (72) werd lid van v.v. Caesar/L.Vos op 1-4-1965. Dat dit geen 1 aprilgrap was wordt nu in 2025 nogmaals benadrukt middels zijn 60-jarig jubileum. Caesar is er met de paplepel ingegoten bij Wil de Rooy. In huize de Rooy was er sprake van een echte Caesar familie. Zo zullen velen van jullie zich vader Sef nog wel kunnen herinneren, in het verleden o.a. bestuurslid van onze vereniging en ras Caesariaan. Zoon Wil werd ook door het Caesar virus besmet en door de jaren heen groeide hij uit tot een steunpilaar van onze vereniging. In 2022 werd dit al eens eerder benadrukt d.m.v. zijn uitverkiezing tot ’Caesariaan van het jaar 2022’.

Wil voetbalde zelf uiteraard ook, zo was hij in zijn jeugdjaren onderdeel van de succesvolle A1 die de Bisschopsbeker won. Niet lang daarna maakte Wil zijn debuut in ons 1e elftal. Wil speelde ook vele jaren in het 3e elftal, samen met o.a. een andere grote Caesariaan: Sef Horsels. Na zijn actieve voetbalcarrière vulde Wil verschillende rollen in binnen onze vereniging. Zo was hij o.a. erg betrokken bij onze jeugdafdeling, was hij bestuurslid en leider 1 e elftal. De laatste jaren was Wil zeer nauw betrokken en actief bij het materiaalbeheer, deed hij de was voor onze seniorenteams en is hij onderdeel van onze woensdagmorgen onderhoudsploeg. Daarnaast is Wil fervent supporter van Caesar. Hij is steevast te vinden bij de wedstrijden van het 1e elftal en biedt het bestuur regelmatig de helpende hand bij uitwedstrijden om daar als afvaardiging van de club aan te schuiven bij de traditionele ‘bestuursontmoeting’, voorafgaand aan de wedstrijd en tijdens de rust. Het is echter niet alleen Caesar 1 waar zijn interesse naar toe gaat. Zo is Wil ook zeer regelmatig toeschouwer bij jeugdwedstrijden en andere seniorenteams. Kortom, net zoals vader Sef een ras Caesariaan.
De laatste maanden hebben we Wil helaas niet kunnen begroeten op ons sportpark, vanwege zijn pittige revalidatieproces. Het moment dat dat wel weer kan komt steeds dichterbij. Wil en vele mensen bij Caesar, kijken hier enorm naar uit. Zoals ook al aangehaald tijdens de vrijwilligersmiddag ‘wij zijn dankbaar voor al onze vrijwilligers, maar we mogen ook dankbaar zijn dat we vrijwilliger kunnen zijn en in goede gezondheid iets kunnen betekenen…voor de club, maar ook voor onszelf’. Als u nu denkt dat Wil van plan is op zijn lauweren te gaan rusten. We kunnen u verzekeren dat dit niet de planning van Wil is en hij ook in de toekomst iets voor Caesar wil blijven betekenen. Echter, alles stap voor stap…eerst maar eens thuiskomen. Met ‘thuis’ bedoelen we in deze context ons prachtige Caesar.
In de aankomende nieuwe Caesariaan zal er een mooi artikel over Wil te lezen zijn. De 1e Caesariaan van het nieuwe seizoen zal in September te vinden zijn in ons Sportcafé.
Wil, van harte gefeliciteerd met deze bijzondere mijlpaal en we hopen je heel snel weer te zien bij de keizerlijken in Beek!
Bestuur v.v. Caesar/L.Vos






