Skip to main content
Zo in deze donkere dagen vlak voor kerst zijn het bestuur en het Management Team Voetbal verheugd te kunnen melden dat we na een serie positieve gesprekken afgelopen week het contract van onze hoofdtrainer Peter Haemers hebben kunnen verlengen met twee seizoenen. Daarmee zal Peter, wiens huidige contract na dit seizoen afliep, als trainer aan het hoofd van ons eerste elftal staan tot en met in ieder geval de zomer van 2024. Ondanks de onzekerheid en alle maatregelen rondom de huidige competitie, heeft Peter veel energie om ook de komende jaren aan de slag te gaan met onze selectie. Als bestuur en Management Team Voetbal zijn wij trots deze kundige trainer – die ook nog eens een echte clubman is – ook voor de komende jaren aan ons te hebben kunnen binden. Wij hebben er het volste vertrouwen in dat Peter de man is waarmee Caesar ook de komende jaren een stabiele rol in de tweede klasse kan spelen.
Peter, van harte gefeliciteerd en heel veel succes!

Laat een reactie achter