Skip to main content

Beste Caesarianen,

Vanaf zaterdag 13 november 18:00 uur gelden er wederom nieuwe landelijke coronamaatregelen. Onderstaand lees je alles over de maatregelen zoals die gelden binnen onze vereniging vanaf 13 november 18:00 uur.

Voetballen blijft mogelijk voor iedereen

 • Gelukkig blijft het ook onder de nieuwe maatregelen mogelijk voor iedereen om de voetbalsport te bedrijven. Een geldig coronatoegangsbewijs is NIET nodig om te trainen of een wedstrijd te spelen bij onze vereniging, zowel voor jongeren als voor mensen boven de 18 jaar.

Publiek is bij geen enkele wedstrijd of training toegestaan

 • Er is geen publiek toegestaan bij wedstrijden in de professionele- en amateursport. Naast spelers hebben alleen personen die als vrijwilliger of beroeps-/bedrijfsmatig werkzaamheden verrichten toegang tot ons sportcomplex. Zodra zij geen taak meer vervullen, moeten zij het sportcomplex verlaten.

Coronatoegangsbewijs blijft verplicht in alle binnenruimtes, inclusief kleedkamers

 • Een geldig coronatoegangsbewijs is nodig om te mogen verblijven alle binnenruimtes van de club. Dit geldt helaas ook voor de kleedlokalen. 
 • Heb je geen geldig coronatoegangsbewijs en ben je 18 jaar of ouder? Dan mag je dus wél komen voetballen, maar moet je je helaas thuis omkleden en mag je dus niet in het kleedlokaal komen (ook niet voor de wedstrijdbespreking of in de rust).

Regels voor de kantine

 • Ook voor toegang tot de kantine is een geldig coronatoegangsbewijs nodig.
 • Onder de nieuwe regels is een vaste zitplaats verplicht voor alle bezoekers van de kantine.
 • Volgens de geldende maatregelen moet onze kantine dagelijks om uiterlijk 20.00 uur gesloten zijn.
 • In praktijk betekent dit dat onze kantine voorlopig gesloten zal zijn op doordeweekse avonden (maandag tot en met vrijdag).
 • In het weekend blijft de kantine voorlopig nog open. Let op: deze is dus alleen toegankelijk voor spelers, trainers, begeleiders en vrijwilligers in functie en niet voor publiek.

Daarnaast blijven de volgende algemene regels en uitgangspunten van kracht

 • Heb je klachten? Kom dan niet naar de club en laat je altijd testen.
 • Was regelmatig je handen.
 • Houd anderhalve meter afstand.
 • VV Caesar / L. Vos volgt te allen tijde de landelijke richtlijnen voor sport en horeca en verwacht dat iedereen zijn/haar eigen verantwoordelijkheid kent en ook neemt. Deze regels zijn voor iedereen vindbaar op Rijksoverheid.nl
 • Volg altijd met respect de aanwijzingen en verzoeken op van het bestuur, het kantinepersoneel en/of de corona-coördinator(en).

Toch een (mogelijke) besmetting?

 • Laat je altijd testen. Kom niet naar de club zo lang je op de uitslag wacht.
 • Test je positief en/of moet je volgens de geldende richtlijnen in quarantaine? Kom dan zeker niet naar de club voor zo lang als de quarantaineperiode geldt.
 • Ben je positief getest en ben je recent nog bij Caesar geweest? Informeer dan zelf de personen met wie je in contact bent geweest conform de geldende landelijke richtlijnen.

Het ad interim bestuur

Laat een reactie achter